lázně pobyty slevy pobyty slevy pobyty slevy

Lipno

 

     Dovolte nám, abychom vám představili Lipensko a jeho krásy. Jestliže se rozhodnete pro ubytování na Lipně, jistě si každý přijdete na své.

Ubytování Lipno bude rájem pro aktivní sportovce, houbaře, rybáře, turisty a pro děti. Nabízí nespočet možností a my vám představíme některé, o které byste, pokud sem zavítáte, rozhodně neměli přijít.

Ubytujte se na chatě v Horní Plané, která je situována do klidné části Lipna a užijte si nerušené soukromí a radostnou dovolenou. Ubytování Lipno se nachází v Perneku u Lipenské nádrže. Soukromá písčitá pláž a hřiště pro míčové hry jsou vzdáleny 200 metrů od ubytování, kiosek s potravinami a malá restaurace 300 metrů. Budete tam mít nadosah vše, co potřebujete.

K možnostem chaty patří zapůjčení loďky, pergola na grilování a také uzamykatelné prostory pro kola. Vydejte se na Stezku korunami stromů anebo zkuste Jezerní inline stezku, pokud rádi jezdíte na bruslích. Houbaři zde budou mít pré, úspěch při sběru hub je zde téměř zaručen, což potvrzují hlavně stálí obyvatelé Lipna.

Krásná příroda, kvalitní cyklistické a turistické stezky, naučné stezky a rozhledny vás uchvátí. Navštivte určitě také Vítkův kámen a užijte si ten výhled na okolní krajinu.

Kompletně vybavená chata včetně kuchyňky je samozřejmostí. Uvnitř naleznete také útulný obývák s krbem a moderními kamny a dvě ložnice, ve kterých je umístěno dohromady 8 lůžek.

Nemusíme podotýkat, že si dovolenou v ubytování Lipno užijete plnými doušky, ať už ji chcete trávit aktivně na kolech, bruslích nebo pěšími tůrami anebo chcete-li jen lenošit a užívat si klid a pohodu. Zavítejte na naše stránky a zjistěte si víc o tipech na výlety a o našem ubytování.

 

Doporučujeme:

PILULKA

Slevové zprávy

Free web templates by TemplatesDock, Tip: Koupelny SEN